Lampa sufitowa RUDY PL3 SQUARE BIANCO IP20 Biały 294810 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki regulowane na listwie |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | GU10 max 3 x 35W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | RUDY |
| Rozmiar klosza | D 55 x H 77 mm |
| Rozmiar rozety | 70 x 540 mm |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Głębokość (cm) | 12,5 |
| Szerokość (cm) | 54 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003