Lampa sufitowa PROFILO PL4 NERO IP20 Czarny 328195 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki regulowane na listwie |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | GU10 max 4 x 28W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PROFILO |
| Rozmiar klosza | D 55 x H 100 mm |
| Rozmiar rozety | 900 x 55 mm |
| Wysokość (cm) | 14,5 |
| Głębokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 90 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003