Lampa sufitowa NESTOR TOP 30 BK AZ5831 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 7,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 30 |
| Lumeny | 480Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 6W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003