Lampa sufitowa JUPITER BK AZ5618 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Kamień / Silikon / Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Zielony |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 17 |
| Szerokość produktu [cm] | 61 |
| Lumeny | 5406Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 55W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003