Lampa sufitowa ILIOS 5 TOP 3-STEP DIMM WH AZ5752 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 45 |
| Szerokość produktu [cm] | 28 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 2560Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 32W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003