Lampa sufitowa HERMES PL5 D90 BIANCO IP20 Biały 316680 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 5 x 28W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HERMES |
| Rozmiar rozety | D 80 mm |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Głębokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 90 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003