Lampa sufitowa Guarda 43W LED śr. 51cm ML0528 Milagro ML0528 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2150lm |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Szerokość (cm) | 51.2 cm |
| Wysokość (cm) | 40 cm |
| Wysokość klosza (cm) | 3.6 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003