Lampa sufitowa DOT PL SQUARE BIANCO 3000K IP20 Biały 319797 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Lampa natynkowa sześcian |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Stalowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 320 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 4W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | DOT |
| Rozmiar rozety | 42 x 42 mm |
| Wysokość (cm) | 5,2 |
| Głębokość (cm) | 4,2 |
| Szerokość (cm) | 4,2 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003