Lampa sufitowa COTTON PL1 D40 IP20 Biały 327891 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E27 max 1 x 42W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COTTON |
| Rozmiar rozety | D 100 mm |
| Wysokość (cm) | 33 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003