Lampa sufitowa COSMOPOLITAN PL8 IP20 Czarny 328485 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 8 x 15W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | COSMOPOLITAN |
| Rozmiar rozety | D 150 mm |
| Wysokość (cm) | 42 |
| Głębokość (cm) | 64 |
| Szerokość (cm) | 64 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003