Lampa sufitowa CLARA TOP 60 CCT SWITCH DIMM BK AZ5801 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 8 |
| Szerokość produktu [cm] | 60 |
| Lumeny | 4000Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 50W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP54 |
| Gwarancja | 3 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003