Lampa sufitowa CARTA AP1 D20 IP20 Biały 317106 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | E27 max 1 x 25W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CARTA |
| Rozmiar szklanego klosza | D 200 x H 195 mm |
| Rozmiar rozety | D 100 mm |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003