Lampa sufitowa BINOMIO PL2 OTTONE IP20 Mosiądz 328447 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | G9 max 2 x 4W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | BINOMIO |
| Rozmiar rozety | 557 x 20 mm |
| Wysokość (cm) | 15 |
| Głębokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 55,7 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003