Lampa sufitowa ASTERIA 25 4000K AZ2478 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Plafon / Natynkowe |
| Kolor: | Chrom / Biały |
| Materiał: | Aluminium / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 8 |
| Szerokość produktu [cm]: | 25 |
| Głębokość [cm]: | 25 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Moc maksymalna: | 18 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 670Lm |
| temperatura barwowa: | 4000K |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP44 |
| Klasa energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysokość produktu [cm] | 8 |
| Szerokość produktu [cm] | 25 |
| Długość produktu [cm] | 25 |
| Lumeny | 670Lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 18W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP44 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003