Lampa schodowa ERIN IP54 WH AZ6078 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 18,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 3,8 |
| Długość produktu [cm] | 4,5 |
| Lumeny | 10,5Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 3W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003