Lampa reflektor PROFILE TINOS LED Czarny 10383 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1700lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 36° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 20W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 16 cm |
| Szerokość (cm) | 6.5 cm |
| Wysokość (cm) | 13 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 7.5 x 15 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003