Lampa reflektor PROFILE TINOS LED Biały 10380 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 3000lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 36° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 30W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 18 cm |
| Szerokość (cm) | 7.5 cm |
| Wysokość (cm) | 14 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 8.5 x 16 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003