Lampa podtynkowa UNO 10840 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Podtynkowe |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 15 W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 8.3 cm |
| Szerokość (cm) | 9.5 cm |
| Wysokość (cm) | 4.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 5.5 x 10.5 x 10.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003