Lampa podtynkowa EGINA LED 10551 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Podtynkowe |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 700lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 10W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Wysokość (cm) | 5.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 11.8 x 7.5 x 11 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003