Lampa podtynkowa CUP 10789 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Lampa punktowa podtynkowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | 220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 6.4 cm |
| Szerokość (cm) | 7 cm |
| Wysokość (cm) | 5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8.5 x 8.5 x 8.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003