Lampa podłogowa VANESSA FLOOR 75 BK AZ6205 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Silikon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojący / powierzchniowy |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 80 |
| Szerokość produktu [cm] | 75 |
| Długość produktu [cm] | 1O |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 210 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Lumeny | 2240Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 36W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003