Lampa podłogowa TWIST FLOOR 3-STEP DIMM GO AZ5738 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Silikon |
| Kolor dominujący | Złoty mat |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojące |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 160 |
| Szerokość produktu [cm] | 57 |
| Długość produktu [cm] | 51 |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 280 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Lumeny | 2400Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 30W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP44 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003