Lampa podłogowa Stateroom - 2 źródła światła - Ciepły mosiądz FE-STATEROOM-FL-BB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Len |
| Kolor dominujący | Ciepły mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Stateroom |
| Szerokość | 432 mm |
| Wysokość oprawy | 1575 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Rodzaj przełącznika | Przełącznik liniowy |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał abażura/klosza | Len |
| Kolor abażura | Biały |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 50,5 x 50,5 x 50 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003