Lampa podłogowa PING PONG PT4 OTTONE 3000K IP20 Mosiądz 328324 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 50000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 12W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PING PONG |
| Rozmiar rozety | D 220 mm |
| Wysokość (cm) | 155 |
| Głębokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003