Lampa podłogowa PALP CHROM AZ1122 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa podłogowa stojąca |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Metal / Marmur |
| Wysokość produktu [cm]: | 220 |
| Szerokość produktu [cm]: | 35 |
| Głębokość [cm]: | 140 |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Rodzaj źródła światła: | E14 |
| Moc maksymalna: | 25 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Kąt regulacji: | 180° |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Marmur |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojące |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 220 |
| Szerokość produktu [cm] | 35 |
| Długość produktu [cm] | 140 |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 200 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 25W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 180° |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003