Lampa podłogowa Lincolndale - 1 źródło światła FE-LINCOLNDALE-FL Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Gwieździsty brąz |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Lincolndale |
| Szerokość | 432 mm |
| Wysokość oprawy | 1575 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Rodzaj przełącznika | Przełącznik liniowy |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał abażura/klosza | Teksturowany len |
| Kolor abażura | Kremowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 51 x 45 x 60 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003