Lampa podłogowa FRAME PT BIANCO 3000K IP20 Biały 299624 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 3000 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 30000 h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | LED 30W |
| IP | IP20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | FRAME |
| Rozmiar rozety | 120 x 300 mm |
| Wysokość (cm) | 150,5 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Szerokość (cm) | 30 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003