Lampa podłogowa CINEMA AZ0009 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa podłogowa stojąca |
| Kolor: | Czarny / Chrom |
| Materiał: | Materiał / Drewno / Metal |
| Wysokość produktu [cm]: | 142 |
| Szerokość produktu [cm]: | 58 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | E27 |
| Moc maksymalna: | 60 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Drewno / Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojące |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 142 |
| Szerokość produktu [cm] | 58 |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 265 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 60W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003