Lampa podłogowa CARPA FLOOR DIMM BK AZ5908 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojące |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 183 ~ 204 |
| Szerokość produktu [cm] | 27 |
| Długość produktu [cm] | 33 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 239 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Lumeny | 2202Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 36V |
| Moc | 33W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP44 |
| Nachylenie (°) | 210° |
| Rotacja (°) | 360° |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003