Lampa podłogowa BIANCA chrom/biała AZ0005 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa podłogowa stojąca |
| Kolor: | Chrom / Biały |
| Materiał: | Metal / Marmur / Materiał |
| Wysokość produktu [cm]: | 175 |
| Szerokość produktu [cm]: | 41 |
| Głębokość [cm]: | 160 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | E27 |
| Moc maksymalna: | 60 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Kąt regulacji: | 90° |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Marmur / Tkanina |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Montaż | Wolnostojące |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 175 |
| Szerokość produktu [cm] | 41 |
| Długość produktu [cm] | 160 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 320 |
| Przewód zasilający — kolor | Biały |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 60W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003