Lampa natynkowa zewnętrzna IP54 FANO S30 Zintegrowany LED AZ4788 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Natynkowa, Plafon, Zewnętrzna, Łazienkowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Liość źródeł ściatła: | 1 |
| Moc maksymalna: | 24W |
| Moc maksymalna: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 30 |
| Szerokość produktu [cm]: | 30 |
| Głębokość produktu [cm]: | 9 |
| Temperatura barwowa: | 2600-6000K |
| Lumeny: | 1720 |
| Sterowanie pilotem: | Tak |
| Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu: | Tak |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP54 |
| RGB: | Smart Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003