Lampa na szynoprzewód z regulacją PROFILE ZOOM LED BL 3000K 7625 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 15-50° |
| Moc maksymalna | 9W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 11 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | 13 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003