Lampa na szynoprzewód PROFILE MIKE 7661 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 12 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 6.8 cm |
| Wysokość (cm) | 17.5-21 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003