Lampa na szynoprzewód PROFILE INDIA 7657 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | II |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 12 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.6 cm |
| Wysokość (cm) | 12-18.5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003