Lampa na szynoprzewód PROFILE FOCUS LED 3000K 7618 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 36° |
| Moc maksymalna | 10W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 14 cm |
| Wysokość (cm) | 9.5-11 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003