Lampa do systemu NEO SERIE 140 18W Czarny AZ5123 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa do szynoprzewodu |
| Rodzaj szynoprzewodu: | NEO Track Magnetic 48V |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal / Tworzywo sztuczne |
| Wysokość produktu [cm]: | 7 ~ 8 |
| Szerokość produktu [cm]: | 4.2 ~ 4.5 |
| Długość produktu [cm]: | 26.4 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 1313 |
| Temperatura barwowa: /td> | 3000K ~ 6700K |
| Kat świecenia: | 37° |
| Możliwość ściemniani: | Tak |
| CCT regulacja barwy światła: | Tak |
| Współczynnik oddawania barw: | ≥ 90 |
| Moc maksymalna: | 20W |
| Napięcie: | 48V |
| IP: | IP20 |
| Rotacja: | 360° |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Sterowanie pilotem: | Tak |
| Efektywność energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NEO MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 7 ~ 7,7 |
| Szerokość produktu [cm] | 4,2 ~ 4,5 |
| Długość produktu [cm] | 26,3 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 1313Lm |
| Barwa światła | 3000K - 6700K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Tak |
| Sterowanie pilotem | Opcjonalnie |
| Bluetooth | Opcjonalnie |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Moc | 18W |
| Klasa ochrony | 3 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 360° |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003