Lampa / Reflektor LINNEA 86 do systemu 3 fazowego 36W CCT czarny AZ4567 Azzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Lampa do szynoprzewodu |
| Rodzaj szynoprzewodu: | 3 obwody / 3 fazy |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne / Metal / Akryl |
| Wysokość produktu [cm]: | 14.5 |
| Szerokość produktu [cm]: | 86.5 |
| Głębokość [cm]: | 4.3 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Moc maksymalna: | 36 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| temperatura barwowa: | 3000 - 4000 - 6000K |
| Kąt świecenia: | 120° |
| CCT regulacja barwy światła: | YES |
| Napięcie: | 230V |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
| Kąt regulacji: | 45° |
| Klasa energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 14,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 86,5 |
| Długość produktu [cm] | 4,3 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 2000Lm |
| Barwa światła | 3000K - 4000K - 6000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 36W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 45° |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003