Lampa / Reflektor KERRY do systemu BETA 230V MAGNETIC 10W CCT BLUETOOTH Czarny AZ5186 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa do systemu szynowego |
| Rodzaj szynoprzewodu: | Beta Track MAGNETIC57 230V |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 120 |
| Szerokość produktu [cm]: | 4 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | Tak |
| Lumeny: | 1046 |
| Temperatura barwowa: /td> | 3000K ~ 6000K |
| Kat świecenia: | 24° |
| Możliwość ściemniani: | Tak |
| CCT regulacja barwy światła: | Tak |
| Współczynnik oddawania barw: | ≥ 90 |
| Moc maksymalna: | 10W |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP20 |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Sterowanie pilotem: | Tak |
| Efektywność energetyczna: | G |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy BETA MAGNETIC – 230V |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 77 ~ 120 |
| Szerokość produktu [cm] | 4 |
| Długość produktu [cm] | 22,6 |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 86 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Lumeny | 1046Lm |
| Barwa światła | 3000K - 6000K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Tak |
| Sterowanie pilotem | Opcjonalnie |
| Bluetooth | Opcjonalnie |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 10W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003