Lampa Liniowa Lang 24W Magnet Line LED czarny TLV-09-24 Yaskr
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek liniowy |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Producent | Tak |
| Żarówki w zestawie | 1680 lm |
| Ilość lumenow | 24 W LED |
| Moc | 3000K |
| Temperatura barwowa | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Czujnik ruchu | Magnet Line |
| Średnica klosza | 2.2 cm |
| Wysokość | 47.2 cm |
| Max długość zwisu | Biuro, Kuchnia, Salon |
| Pomieszczenia | G |
| Klasa energetyczna | IP20 |
| IP | Wewnętrzne |
| Zastosowanie | Sieciowe |
| Rodzaj zasilania | 60 miesięcy |
| Gwarancja | Do szynoprzewodu magnetycznego |
| Sposób montażu | Yaskr |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003