LVM POWER SUPPLY KIT do 1-obwodowych szynoprzewodów niskonapięciowych LVM 11803 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | LVM POWER SUPPLY KIT |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wysokość podsufitki (cm) | 8cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5cm |
| Szerokość (cm) | 5.5cm |
| Wysokość (cm) | 180cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 12 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003