LUXE BLACK LAMPA WISZĄCA LED 18080 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | LUXE |
| Moc | 40W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 4000 K |
| Zasilanie | 230V |
| Szerokość (cm) | 5 |
| Wysokość (cm) | 140 |
| Długość (cm) | 112.5 |
| Styl lampy | Nowoczesny / Minimalistyczny / Loftowy |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003