LUX Kinkiet Spot 3L IP44 Stalowy 105475 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Strumień świetlny | 230lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Moc maksymalna | 3 |
| Klasa bezpieczeństwa | CLASS I |
| IP | IP44 |
| Napięcie | 230V |
| Szerokość (cm) | 59 |
| Głębokość (cm) | 13 |
| Wysokość (cm) | 14 |
| Materiał klosz | Metal |
| Kolor klosz | Stalowy |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 8 x 62 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003