LUNA Biały 213200 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LUGANO |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 160/180/210 x H 160/130/90 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 160/180/210 x H 210/140/180 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 240 mm |
| Regulowana wysokość | 46 – 118 |
| Wysokość (cm) | 46 |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wymiary opakowania (cm) | 49 x 48,5 x 26 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003