LUNA Biały 213194 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 5W |
| IP | 44 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LUNA |
| Rozmiar klosza | L 110 x H 110 x P 110 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 70 mm |
| Wysokość (cm) | 13 |
| Głębokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 13 x 12,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003