LUME S BURGUND LAMPA WISZĄCA 1XGX53 11695 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| Kolekcja | LUME |
| Moc | max 11W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Czerwony |
| Materiał klosza | Stal lakierowana |
| Szerokość (cm) | 23 |
| Wysokość (cm) | 140 |
| Długość (cm) | 23 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 23.5 x 17 x 17 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003