LUME BURGUND LAMPKA NOCNA 1XGX53 16215 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampka nocna |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| Kolekcja | LUME |
| Moc | max 11W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Czerwony |
| Materiał klosza | Stal lakierowana |
| Szerokość (cm) | 23 |
| Wysokość (cm) | 42 |
| Długość (cm) | 27 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 2 |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 40 x 40 x 25 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003