LUCIA-1 AP1 BIANCO biały 096667 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Żywica |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PLISSE' |
| Rozmiar klosza | Ø 450 x H 300 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 55 – 230 |
| Wysokość (cm) | 55 |
| Głębokość (cm) | 45 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Wymiary opakowania (cm) | 43 x 53 x 53 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003