LUCCIOLA Czarny 284002 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 16 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 1300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 50W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LOUNGE |
| Rozmiar klosza | L 90 x H 23 x P 90 mm |
| Rozmiar rozety | 70 x 70 mm |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Głębokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 12,5 x 6 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003