LOOK SP1 D06 CORTEN corten 170589 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LOOK |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 60 x H 400 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 60 x H 400 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 60 mm |
| Regulowana wysokość | 65 – 240 |
| Wysokość (cm) | 65 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wymiary opakowania (cm) | 7 x 56 x 7,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003