LINUS SP WH 4000K 268231 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 3600 Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 50000h |
| Kąt świecenia | 104° |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Napięcie | 100-240 V AC |
| Moc | 32W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LINUS |
| Rozmiar klosza | L 1197 x H 95 x P 20 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 34,5 – 159,5 |
| Wysokość (cm) | 34,5 |
| Głębokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 120 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 125 x 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003